DJ TECHTOOLS 

o firmie

DJ TechTools to firma ze Stanów Zjednoczonych, która została założona przez DJ-ów, pasjonujących się technologią, kreatywnością i potęgą muzyki.

Firma produkuje najwyższej jakości zaawansowane technologicznie kontrolery midi dla Dj-ów i producentów muzycznych. Produkty DJ TechTools są odpowiedzią na zgłaszane przez muzyków korzystających z programowych rozwiązań problemy. Dzięki urządzeniom DJ TechTools praca z wszelkimi programami DAW stała się bardziej emocjonująca  i przyjemna. Producent tworzy nowe przełomowe technologie, które przesuwają granice.

Każdy kontroler Midi Fighter jest wyposażony w najszybciej reagujące i najtrwalsze przyciski na świecie. Autentyczne przyciski Sanwa produkowane w Japonii były testowane przez lata w najbardziej wymagających zastosowaniach, m.in. w automatach do gier. Rezultatem jest niezawodny i lekki jak piórko przycisk, na który możesz liczyć podczas każdego swojego występu. Producent nie poczynił żadnych oszczędności ani kompromisów, by zapewnić Ci dostęp do najlepszych przycisków na rynku.​​​​​!

KONTAKT

DJ TECHTOOLS POLSKA

+ 48 22 21 11 870
Al. Jerozolimskie 200 lok. 513
02-486 Warszawa

POLECAMY

Pianina do nauki gry: https://smartpiano.pl

Mikrofony studyjne UBS/XLR: https://boya.pl

Oprogramownie DAW: https://flstudio.pl

Tworzenie muzyki: https://bandinabox.pl